Висловлюємо щиру подяку всім людям і організаціям, за благодійну допомогу дітям з синдромом Дауна,  надання обладнання, послуг, фінансової та волонтерської допомоги.

Дякуємо родині Костишин В.  та членам церкви “Помісна Церква Євангельських Християн-баптистів”, агенції дитячих розваг “Вундеркіндер”, благодійному фонду “Подоляни” за допомогу в організації та проведенні Різдвяного вечора для наших дітей та батьків 26.12.2011р.

Висловлюємо щиру подяку: агенції дитячих розваг “Вундеркіндер” та міській раді за збір коштів на купівлю фотокамери для Центру “БебіКо””. Дякуємо!

Висловлюємо щиру подяку:

  • Тернопільському міському центру соціальних служб сім’ї, дітям та молоді
  • Відділу у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму
  • благодійному фонду “Подоляни”
  • групі компаній “Ровекс”
  • фонду Генрі Ноуена
  • Господу Богу

за підтримку в проведенні та реалізації сімейного табору соціально-психологічної реабілітації для дітей з синдромом Дауна та членів їх родин з 11 по 25 серпня 2011 року. ДЯКУЄМО!!!

Висловлюємо подяку Тернопільському міському центру соціальних служб сім’ї, дітям та молоді, а також Управлінню сім’ї, молоді, спорту та туризму за підтримку в проведенні свята “Миколая” та за чудові подарунки (18.12.2010р.)

Дякуємо родині Костишин В.  та членам церкви “Помісна Церква Євангельських Християн-баптистів” за надані подарунки до свята “Різдва Христового” (06.01.2011р.)

Дякуємо Папішу І.І. та Християнському Центру “Успіх” за благодійну та фінансову допомогу дітям з синдромом Дауна.

Подяка благодійному фонду “Подоляни” та власникам дитячої кімнати “Джунглі” за допомогу в проведенні свята до “Дня захисту людей з синдромом Дауна”  (21.03.2011р.)

Дякуємо Тернопільському управлінню сім’ї, молоді, спорту та туризму за запрошення в ляльковий театр до “Дня сім’ї”, а також за отримані, чудові подарунки (15.05.2011р.)

Висловлюємо подяку родині Костишин В. та “Помісній Церкві Євангельських Християн-баптистів” за організацію та проведення тренінгу та прийом гостей з США (17.06.2011р.)

Висловлюємо щиру подяку благодійному фонду “Подоляни” за запрошення на свято “Морозива” від ТМ “Рудь” та отримані подарунки і позитивні емоції (03.07.2011р.)

Щира подяка благодійному фонду “Подоляни” за квитки в цирк на льоду “Корона” (15.07.2011р.)