Учасники ГО “Бебіко” оздоровлялися в Карпатах

Українські Карпати-це місце сили. Українські Карпати взимку-це казка в якій побували вихованці ГО «Центр для дітей з синдромом Дауна «Бебіко».

У грудні, завдяки фінансовій допомозі «Global Fund for Children», вдалося організувати проект оздоровлення молоді взимку у Карпатах.

Для молоді були організовані різноманітні реабілітаційні та розважальні заходи, прогулянки в гори. У вільний час діти купалися у басейні, відвідували карпатські природничі комплекси із річками,  зеленими зонами та міні-зоопарками та каталися на джипах горами.

«Для багатьох дітей знайомство з Карпатами було першим. Ми раді, що подарували їм цю можливість. Позитивні емоції та сяючі очі – це, напевно, найбільша нагорода за роботу всієї нашої команди. У мене радісно на душі від того, що все, що ми робимо,  даруємо – змушує посміхатися та радіти крізь сльози та труднощі!», – зазначила Голова ГО «Центр для дітей з синдромом Дауна «Бебіко» Ольга Гордієнко.

Чисте повітря Карпат, незабутні краєвиди гірської природи залишили у юних туристів незабутні враження від цієї подорожі та величі їхньої Батьківщини.

Усі учасники проекту оздоровлення щиро дякують «Global Fund for Children» за дану можливість.