Світлана, мама Владислава 4 роки (синдром Дауна)

Владислав – моя перша бажана і довгоочікувна дитина. До вагітності дуже готувалися, чекали. Завагітніла я влітку, радості не було меж, стрибала, раділа, все було дуже добре. В нашій сімї не вистачало лише одного –  дитини. Я зразу стала на облік в лікарів, всі запевняли, що все йде добре. З 2 по 4 місяці був токсікоз. Плід був великий, активний, УЗД обстеження не показувало ніяких відхилень. Лікарі ще й переконали, що синдрому Дауна точно не буде. Я працювала до 6-го місяця вагітності.

Пологи були складними, Владислав народився 4,200 кг. Лікарі відразу сказали, що здоровий, але потім через 30 хвилин повернулися та повідомили, що в нього синдром Дауна. Я думала, що мені дитину підмінили, здавалося, що мене дурять, що це не правда.

Владислав відразу смоктав груди, багато спав, майже не плакав. В 4 місяці відкрився ротик та почаплась нежить. Лікарі ще в пологовому будинку вмовляли мене відмовитися від дитини, що “він ніколи не буде називати тебе мамою і чоловік тебе покине”.

Зараз Владислав росте в повноцінній сімї з мамою та татом, ми не уявляємо свого життя без нього. Нас підтримує велика родина. Він знає алфавіт (11 букв). З 2-ох років відвідує розвиваючі заняття, ходить до обіду в садочок де є інтегровані групи та займаються за методикою Монтессорі.

В “Центр “БебіКо”” ми прийшли влітку 2010 року, відвідували інтегровані заняття, а в 2011 році разом приймали участь на оздоровленні в Карпатах. Я отримала можливість познайомитися з іншими такими ж батьками,навчилась не комплексувати, подружилась. Владислав теж себе добре почував, задоволений. Ми отримали масу позитивних емоцій.

Один коментар до “Світлана, мама Владислава 4 роки (синдром Дауна)”

  1. Ви всі молодці!!! Ті ,яких не лякає те, що у дитинки всього на всього одна зайва хромосома…Але ці діти цілком нормальні люди ( ну хіба що з деякими відмінностями), але вони також частина суспільства і заслуговують на повагу і гарне ставлення від усіх!!!
    А батьки ,які не відмовляються від цих дітей- МОЛОДЦІ!! справжні люблячі батьки ,з яких треба брати приклад!!!

Коментарі закриті.