Подарунки дітям та молоді ГО “Центр “Бебіко”” – САМАРЯНСЬКІ КОШИКИ

 Проект Різдвяна Дитина – проект «Сумки Самарянина», що працює в більш ніж 120 країнах світу. Біля 100 мільйонів дітей отримали подарунки з початку цього проекту.
        2013 року Проект Різдвяне Дитя святкує 20 річчя свого служіння.
  До цього ювілею було зібрано сто мільйонів подарунків, що приносили радість на надію дітям.
  Представники більш ніж ста країн світу зібралось в Сполучених Штатах щоб відсвяткувати досягнення та порозважати про майбутнє Проекту Різдвяна Дитина.
        Від України проект представляв Національний Лідерський Комітет проекту «Сумка Самарянина» та координатори Регіональних Команд. Національній Лідерський Комітет , який очолює Сергій Васильович Качан, представляє та розвиває проект в Україні. З початку партнерства, тисячі дітей отримали подарунки від дітей з інших країн, що зібрали коробку з любов’ю та турботою. Саме в Різдвяний час через цей проект ми нагадуємо, що народився Христос, який дає любов та надію людству.
        У нас подвійне свято: зібраний 100 мільйонний подарунок та 20 річчя служіння проекту! Ми були вражені масштабами проекту, як з невеликої доброї справи, виріс такий проект, що дарує надію та радість мільйонам дітей по всьому світу.

(Інформація взята з офіційного сайту https://prd.org.ua/kor.html )

В серпні 2023 року діти та молодь “ГО “Центр “Бебіко”” отримали свої сумки смамарянина від організації “Можливості без кордонів” . Щиро дякуємо нашим благодійникам за надану допомогу! Діти мали радість та щастя відкриваючи коробки та отримавши такі гарні подарунки!

Детальний фотозвіт за посиланням

https://www.facebook.com/olga.gordienko.169/posts/pfbid0boxiWURRYkBZKSBpSdHNp1pkFu5CWrA79EjHfoDQ7UrVB8UU9t2Kk9a8nNjUmdEyl