Міні садок

Міні садок

Реалізація програми розвитку інклюзивного середовища “Міні садок “Бебіко” полягає в створенні позитивних умов для підготовки та адаптації дітей з синдромом Дауна до типового дошкільного навчального закладу триває з 2016 року та реалізовується завдяки Фонду Генрі Науена.

Спрямована на подолання проблеми швидкої адаптації до умов  типового дошкільного навчального закладу. Для дітей з синдромом.

 Впродовж часу реалізації здійснюється щоденне відвідування дітьми з синдромом Дауна “ Міні садка “Бебіко”” з 9:15 до 17:15, окрім суботи та неділі. Група садка складається з 8 дітей віком від 2 до 5 років, які мають синдром Дауна. В час відвідування діти матимуть програму загального розвитку, а також групові, індивідуальні розвиваючі заняття.

Головною метою відвідування “Садка “Бебіко” є адаптація дітей з синдромом Дауна до режиму дня, самостійності, що є типовими для звичайного дошкільного навчального закладу. А також важливим результатом реалізації є пошук та працевлаштування батьків, які мають дітей з синдромом Дауна. 

Завдяки реалізації проекту 8 дітей з синдромом Дауна набувають навиків самообслуговування та самостійності, що допоможе їм в подальшій адаптації до типового дошкільного навчального закладу. Попередні роки ми випустили 3 групи вихованців, які зараз успішно навчаються в типових навчальних закладах.