Кольорові шкарпетки

Саме у березні відзначають Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Число – 21. За пару шкарпеток – 21 гривня. І це не випадково, адже в сонячних дітей – 21 хромосома.

У садочку для дітей із синдромом Дауна, послугою “денного догляду” користується 8 сімей. Це діти віком від 2 до 6 років. Малюки активні, обожнюють спілкуватися, серед розваг обирають малювання, а також часто грають на фортепіано. “Сонячні діти” завжди енергійні та товариські. Єдине – їм треба відчувати добро від інших.

Аби і суспільство навчилось спілкуватись з “сонячними людьми” – організовують Всесвітній день людей із синдромом Дауна. 21 березня, люди з усього світу одягають шкарпетки різних кольорів, аби підтримати та особисто відчути емоції особливих людей. Таку ж акцію підтримують у Тернополі. Вже 9 рік до неї долучаються працівники ГО “БебіКо”.

Особливістю акції, є те, що ми пару шкарпеток обмінюють мінімум на 21 грн. Як 21 пара хромосом є зайвою в дітях синдрома Дауна. І ці кошти, які організатори збираюь, в подальшому використовують для проведення літнього табору для сімей, де виховуються дітки з синдромом.“

Це велика мрія батьків “сонячних діток”, аби їх малюки могли соціалізовуватись.