Що ми робимо

Педагоги, психологи та волонтери організації проводять заняття, спрямовані на розвиток інтелектуальних, творчих та фізичних можливостей вихованців.

Впроваджуються нові методи роботи, такі як каністерапія, казкотерапія, танцювальна терапія, музикотерапія.

Організовуємо дозвілля дітей: святкування, екскурсії, подорожі.

Використовуємо метод інтегрованих груп.

Плідна праця колективу приносить вагомі результати: пришвидшується розвиток мови, пам’яті, уваги, мислення, сприймання, уяви, творчих здібностей та фізичних можливостей вихованців. Спілкування сприяє соціалізації дітей, повноцінній інтеграції їх у соціум. По допомогу до нас звертається все більше людей, кількість вихованців постійно збільшується.

Основна увага педагогів, психологів і волотерів зосереджена на розвитку дітей з синдромом Дауна:

В нашій організації дітки можуть перебувати кожного дня, де з ними займатимуться безкоштовно психолог та педагог, а також інтегровані заняття сприятимуть їх соціалізації.

Якщо у вашій родині народилась Дитина з синдромом Дауна, не відмовляйтесь від неї. Діти з синдромом Дауна такі ж самі діти, як і звичайні, які найбільше потребують любові батьків. Звертайтесь до нас і ми разом будем допомогати вашій дитині розвинути здібності для життя у суспільстві.
Якщо ви хочете нам допомогти як волонтер або надати спонсорську допомогу звертайтесь до нас через контактну форму або телефонуйте: +38 067 75 58 968 або +38 097 906 10 99.