Проект “Надання послуги денного догляду для діток з синдромом Дауна в приміщенні Громадської організації ” Центр ” Бебiко””

Денний догляд

Проект “Надання послуги денного догляду для діток з синдромом Дауна в приміщенні Громадської організації ” Центр ” Бебiко””.

Проект “Надання послуги денного догляду для діток з синдромом Дауна в приміщенні ГО ” Центр ” Бебiко”” ( садочок “Бебіко”) ми реалізуємо за підтримки Департамент соціального захисту населення Тернопільської ОДА !

З травня по грудень 2023 року в приміщенні нашої організації ми реалізуємо проект “Надання послуги денного догляду для діток з синдромом Дауна в приміщенні ГО ” Центр ” Бебiко”” ( садочок “Бебіко”). Дітки з синдромом Дауна та іншими нозологіями мають можливість перебувати в Бебіко з 9:00 до 17:00, крім вихідних днів. В час перебування вони мають заняття, прогулянки, ігри. Батьки в той час мають можливість займатися власними справами, ба навіть працевлаштуватися.

Головна мета проекту – підготувати дітей до типового дошкільного навчального закладу, щоб період адаптації проходив безболісно та спокійно.

Щиро дякуємо за надану можливість працювати, розвивати та навчати наших діток!!!