Наш колектив

Гордієнко Ольга

Десять років тому в 2010 році створила та зареєструвала громадську організацію “Центр сприяння дітям з синдромом Дауна “Бебіко”!

 • З 2004 р. до 2012 р. була приватним підприємцем агенції підбору домашнього персоналу “Бебіко” (няні, гувернантки, домогосподині).
 • В 2004 році отримала вищу педагогічну освіту, закінчила ТНПУ ім. В. Гнатюка за спеціальністю географія та біологія.
 • Навчалася в досвідчених спеціалістів ВБО Даунсиндром та реабілітаційного центру “Джерело”.
 • Проводила до 2012 року індивідуальні, групові та інтегровані заняття з дітьми. Вперше в Тернополі проводила заняття для дітей віком від 8 місяців ( і це найпрекрасніший досвід).
 • Зараз консультує батьків дітей з інвалідністю, адмініструє всю діяльність організації (і не одної) пишу гранти, проводить вебінари.
 • З 2017 року директорка благодійної організації “Благодійний фонд ‘Єднання поколінь”.
 • В жовтні 2018 р. Нагороджена цінним подарунком – ручний годинник від міського голови м. Тернополя.
 • В грудні 2019 р. нагороджена знаком міського голови м. Тернополя.
 • В серпні 2019 р Нагороджена відзнакою Тернопільської міської ради.

Контактний телефон +380677558968

Безпалько Наталія

Працює у “Бебіко” з 2019 року.

Головною метою для неї є знайти підхід до кожної дитини та допомогти батькам і дітям краще розуміти один одного, адже усі діти мріють бути почутими та потребують віри та підтримки, особливо коли вони не в змозі виразити це вербально.

Також вважає важливим показати дітям, як взаємодіяти зі світом без страху та краще зрозуміти його,та показати їх важливість у ньому. То ж, на заняттях діти отримують не лише знання, вміння, нові навики та досвід, а й радість, любов та безумовне прийняття. В 2013 отримала диплом «Практичного психолога».

 • В 2016 році отримала сертифікат за напрямком «Психодрама з дітьми».

Перевагою психодраматичного методу перед вербальними методами в тому, що психодрама переміщає проблемні ситуації в ігрові сцени, робить динаміку стосунків в сім’ї більш доступною для дослідження і розуміння. Цей метод завдяки своїй наочності дає можливість побачити проблему більш об’ємно і чітко, що важко зробити лише за використанням мови.

Роботу з дітьми та їх підтримку вважає справою свого життя, то ж вже маю багато років досвіду з дітьми різного віку та з різними діагнозами в Україні та за кордоном.

Контактний телефон +380967599053

Марія та Юлія Прінь

Дві рідні сестрички, які з 2019 в Бебіко працюють соціальними робітниками!

Щодня дітки садка Бебіко знаходяться в їх турботливих руках.

Марія закінчила ТНПУ ім. В. Гнатюка за спеціальністю вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури.

Юлія закінчила ТНПУ ім. В. Гнатюка за спеціальністю екологія.
Обидві сестри є активними волонтерами та помічниками Соціальна ініціатива “Єднання поколінь” !

Оксана Павелко

Надає психологічні консультації і проводжу індивідуальні та групові заняття з дітьми раннього, дошкільного та молодшого шкільного віку, які мають поведінкові, мовленнєві та сенсорні розлади (розлади спектру аутизму, СДУГ, ДЦП, синдром Дауна, алалія) за методикою АВА (прикладний аналіз поведінки), сенсорної інтеграці, заняття з елементами нейрокорекції та ігрової логопедії.

Корекційні заняття спрямовані на активізацію та стимулювання пізнавальної діяльності, розвиток емоційно-вольової сфери, комунікативних навичок, сприяння адаптації дітей до садка та школи.

Тестування дитини з використанням ABLLS-R – визначення актуального рівня навичок дитини та складання ефективної програми раннього втручання, індивідуальної навчальної програми, індивідуального плану корекції поведінки.

Навчає всіх дітей, що мають труднощі з вивчення математики за методикою Нумікон.

Мама сина з особливими потребами, тому маю досвід та добре розбирається в питаннях інклюзивної освіти дітей з ООП.

Надає психологічний супровід сім’ям , які виховують дітей з особливостями розвитку.

 • Волонтер в ГО «Бебіко» з 2015 року на посаді ревізора. Перша освіта – вища економічна, закінчила Тернопільську академію народного господарства, рік навчалася в аспірантурі ТАНГ.
 • З травня 2019 року проводжу корекційні заняття з дітьми в ГО «Бебіко»
 • Співорганізатор табору “Краплинка здоров`я”, що був реалізований ГО «Бебіко» в червні 2019 року.

Зараз здобуває другу вищу освіту – навчаюся в магістратурі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка , на факультеті педагогіки та психології , спеціальність «Психологія».

Назарко Мар’яна

Основою її занять – є індивідуальний підхід до кожної дитини,в залежності від їх характеру,темпераменту, мотивації та рівня підготовки.Веде індивідуальні та групові заняття з дітьми а також консультації з батьками.

 • У 2011 році закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю « Практична психологія» та здобула кваліфікацію практичного психолога.
 • В Бебіко прийшла в 2012 р. на практику та залишилась)

За цей довгий період відвідала багато конференцій, семінарів, лекцій та тренінгів.

Контактний телефон Маряни +380977731967

Потапова Світлана

Працює з дітьми від півтора роки (розвиваючі заняття загального розвитку+початкова англійська мова), з дітьми від 5 років по підготовці до школи(вивчаємо букви, цифри, вчимося читати та писати).

А також заняття з дітьми, які мають:

 • мовленнєві порушення
 • гідро/мікроцифалія,
 • алалія
 • поведінкові порушення
 • розлад аутичного спектру
 • синдром Дауна.

Закінчила класичну гімназію, вчилась в Малій академії наук (психологія, англійська мова). Отримала спеціальність вчитель початкових класів і образотворче мистецтво, написала дві наукових роботи по психології в ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Почала працювати з дітьми з 10-го класу як репетитор з англ мови в початковій школі.

 • В Бебіко прийшла з 2011 року, за цей час відвідала і була активним учасником семінарів, конференцій, тренінгів, практикумів та лекцій.
 • Практикуми проходила з діючими АВА терапевтами з США – Жасмін Джеферсон та невропатологом з Одеси Оксаною Хамзою (познайомились на семінарах в Києві і приїжджала для консультацій дітей з Бебіко двічі.

Особливо запам’ятались триденні семінари в Києві з практикуючими лікарями (психологи, невропатологи, психіатри, АВА- терапевти) які організовував ВБО “ДаунСиндром”.

 • Автор проекту “Кольоровий світ довкола”.
 • Задля перейняття досвідом їздила кілька разів до Львова в міський центр реабілітації “Джерело”, де спілкувалась з тамтешніми спеціалістами.

Контактний телефон Світлани:+380673951952